Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 24.03.2017 Gazete
ABONE OL

Patron çıldırdı!

Patron çıldırdı!
DAP Yapı, tüm projelerindeki 321 tamamlanmış konutu yüzde 25 indirimle satma kararı aldı. Kampanya için Ümraniye Meydan AVM'ye dev bir çadır kuruldu. Dap Yapı Başkanı Ziya Yılmaz, kampanyanın 9 Nisan'a kadar süreceğini belirterek, 321 konutun değerinin 500 milyon lira olduğunu ve 120 milyon liralık indirim yaptıklarını açıkladı. Piyasayı hareketlendirmek ve ekonomiye katkı sunmak için böyle bir kampanyaya başladıklarını anlatan Yılmaz, "Her zaman kendimizi düşünmeyeceğiz. Böyle zamanlarda ülkemiz için çalışacağız. Herkes projelerimde çok iyi ve kısa zamanda satış yaptığımı bilir. Bunu kendimiz için değil, Türk ekonomisi için yapıyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.