Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 11.07.2014 Gazete

İşletmeler yarına hazırlanıyor

İşletmeler yarına hazırlanıyor
Vodafone Türkiye, işletmelerin dijitalleşme endeksini çıkarmak ve ihtiyaçlarını belirlemek üzere yeni bir platform geliştirdi. Vodafone İş Ortağım tarafından geliştirilen www.yarinahazirim.com sitesi, işletmelere, bir soru formuyla durum ve ihtiyaç analizi yapma fırsatı sunuyor. Açıklamaya göre; işletmenin belirlenen profiline göre verimliliğini artıracak çözümler ve karşılanmamış ihtiyaçlar tespit ediliyor. Sorulara verilen yanıtlara göre, 100 üzerinden işletmenin dijitalleşme endeksi hesaplanıyor. Dijital endeksini yükseltmek isteyen işletmelere, Vodafone tarafından bu durumun sebepleri belirlenerek, endeksi artırmak için kullanılabilecek teknoloji çözümleri ile ilgili bilgi sağlanıyor. Ücretsiz olan uygulama sayesinde, Vodafone İş Ortağım çözümlerine hızlı ve kolay şekilde ulaşılabiliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.