Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 08.07.2014 Gazete
ABONE OL

Rezaleti iHKiB gördü mü?

Rezaleti iHKiB gördü mü?
'nın başkenti Paris'te birçok hazır giyim firmasını bir araya getiren 'Who's Next' fuarının açılışındaki Türkiye tanıtımı büyük tepki çekti. İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçılar Birliği'nin (İHKİB) katkılarıyla düzenlenen fuardaki, fesli, dansözlü ve nargileli tanıtım, "Bu rezalete nasıl göz yumuldu?" sorusunu akla getirdi. Üstelik Türkiye'nin onur konuğu olarak yer aldığı fuarda böyle bir hadisenin yaşanması, görenleri şaşkına çevirdi. İHKİB Başkan Yardımcısı Volkan Atik'in, "Fuar Türkiye algısını geliştirmek için büyük bir değer" açıklaması da manidar oldu.

kalan karakter 1000

Kilim Kilim

Türkiye'nin,İslami,güzel ileri ve modern görünümü sergilenemeliydi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 08.07.2014 14:56
mehmet akca mehmet akca

rezil herifler allah sizi bildiği gibi yapsın

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 08.07.2014 10:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.