Bugünkü
Takvim

5 bin engelliye kadro

Çalışma Bakanı , 5 bin 423 engelli vatandaşın en geç Mart ayına kadar memur olacaklarını müjdeledi. Tercihler bu hafta yapılacak

5 bin engelliye kadro
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı , bu yıl 5 bin 423 kadroya engelli memur alınacağını açıkladı. Açılan yeni kadrolara yerleştirme işlemlerinin Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilmesinin planlandığını bildiren Bakan Faruk Çelik, bu kadrolara ilişkin nitelik kod kılavuzunun önümüzdeki hafta itibarıyla Devlet Personel Başkanlığı'nca ÖSYM'ye intikal ettirileceğini söyledi. Çelik, adayların tercihlerinin alınmasına müteakip yerleştirme işlemlerinin yapılmasının planlandığını kaydetti.

ÖSYM BELİRLEYECEK
Bakan Çelik, "Böylece 5 bin 423 engelli vatandaşımız, ÖSYM'nin takvimi de uygun olursa Şubat ayı veya en geç Mart ayı içerisinde işlerine kavuşmuş olacak" dedi.

kalan karakter 1000

bünyamin şen bünyamin şen

BEN BÜNYAMİN BOLU DAN % 50 RAPORUM VAR VE 2 TERCİHLER NE ZAMAN OLU ÇAK SÖYLEYİN ARTIK

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 04.02.2013 22:28
elsa elsa

ömss ilkinde kuraya katılıp kazanamayanların ikinci bir şansı var mı?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.01.2013 10:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.