Bugünkü
Takvim
  • Ekonomi
  • 17.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.09.2011 11:26
ABONE OL

Vodafone yanlışını düzeltti

Vodafone, yardımlarından aldığı kısa mesaj ücretini iade ediyor...

Ücretler geri ödenecek
Öğüt, "Çağrı merkezimizi arayan müşterilerimize ücretler geri ödenecek" dedi.

Açlıkla mücadele eden 'ye Ramazan ayının başlangıcında çok sayıda dernek ve vakıf yardım kampanyası başlattı. Bir taraftan bankalar aracılığıyla yardım yapan Türk halkı, diğer yandan da cep telefonlarından kısa mesajla () bölgeye destek verdi.

Vodafone, aldığı SMS ücretlerini kullanıcılarına iade edeceğini açıkladı. Vodafone Türkiye Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, yıllardır SMS aracılığıyla bağış toplama uygulaması yaptıklarını söyledi.

Diyanet talep etti Bağış toplayan çok sayıda vakıf ve dernek olduğunu belirten Gökhan Öğüt, "Bağış toplayan sosyal paydaşlarla değişik anlaşmalar neticesinde bu uygulamaları yapıyoruz. Diyanet İşleri Başkanlığı ile yapılan anlaşmada belli bir ücret söz konusuydu. Ancak sizin haberinizin ardından Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan gelen talep doğrultusunda ücret alımını kaldırdık" dedi. Şu an hiçbir derneğin yardım kampanyası kapsamında atılan SMS'lerden ücret alınmadığını ifade eden Gökhan Öğüt, "Çağrı merkezimiz vasıtasıyla gelen istekler oldu ve alınan SMS ücretlerini iade ettik" diye konuştu.

Çağrı merkezimizi arasınlar

Gökhan Öğüt, yardım mesajı gönderen kullanıcılarına SMS ücretlerini iade etmeye devam edeceklerini söyledi. Öğüt, "Çağrı merkezimizi arayıp ücretinin iadesini talep eden kullanıcılarımıza paralarını geri ödeyeceğiz" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

despin despin

çağrı merkezini aramayana iade yok yanii çağrı merkezini arayınca arayan kişi daha fazla ücret ödediği içinmi çağrı merkezini arattırıyosunuz aramadan iade edinsene çağrı merkezi ücretsiz değil bildiğim kadarıyla

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 17.09.2011 17:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.