Bugünkü
Takvim

yayınlandı mı? 2020 ? AKSİS öğrenci girişi ekranı

için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Güz dönemi final sınavları için çalışmalarına devam eden öğrenciler sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınav giriş belgesinin açıklanıp açıklanmadığını merak ediyor. Peki, AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı mı? 2020 ? AKSİS öğrenci girişi ekranı nasıl yapılır?

  • Eğitim
  • 06.01.2020 12:13
  •  - 
  • Son Güncelleme: 06.01.2020 12:13
ABONE OL
AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı mı?

AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı mı? İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) final sınavı için kısa bir süre kaldı. Eğitimini açıktan ve uzaktan eğitim olarak İstanbul Üniversitesi'nde sürdüren binlerce öğrenci sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınav giriş belgesini merak ediyor. Peki, İstanbul Üniversitesi AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı mı? 2020 İÜ AUZEF final sınavı ne zaman yapılacak? İşte o konu ile ilgili merak edilenler...

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ YAYINLANDI MI?

AUZEF sınav giriş belgesi henüz yayınlanmadı. İstanbul Üniversitesi tarafından AUZEF sınav giriş belgesinin bu hafta içerisinde erişime açılması bekleniyor. AUZEF sınav giriş belgesi yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

Öğrenciler sınav giriş belgelerini belirlenen tarihler arasında http://sinav.istanbul.edu.tr adresinden AKSİS kullanıcı adı ve şifresini kullanarak alabilirler.

AUZEF FİNAL SINAVI GİRİŞ BELGESİ BU SAYFADAN YAYINLANACAK

AUZEF FİNAL SINAVI NE ZAMAN?

2019-2020 AUZEF güz dönemi final sınavı 11-12 Ocak'ta yapılacak. Sınavlar cumartesi sabah ve öğle, pazar sabah ve öğle olmak üzere 4 oturumda gerçekleştirilecek. Sınavlarda aksi belirtilmediği sürece her ders için 20 soru sorulmakta ve soruların çözümü için 30 dakika süre verilmektedir. Sınav süresi her oturum için ders sayısı X 30 dk. ya göre belirlenir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.