Bugünkü
Takvim
  • Eğitim
  • 11.01.2019 00:00
  • Son Güncelleme: 11.01.2019 16:26

giriş sayfası 2019! Karne notları görüntüleme! E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi

Veli Bilgilendirme Sistemi son günlerde en çok aranılanlar arasında. 1 hafta sonra karne alacak olmanın heyecanını yaşayan öğrenciler, notlarını merak ediyor. Öğrenci ve velilerin sınav sonuçları ve devamsızlık gibi birçok bilgiye ulaşabildiği e-Okul sistemine giriş nasıl yapılır? İşte e-Okul VBS giriş sayfası...

E-Okul ile karne notları görüntüleme

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş nasıl yapılır? Milli Eğitim Bakanlığı'nın e-Okul sistemine öğrenci ve velilerce son günlerde sıkça giriş yapılıyor. En çok tıklanan kamu siteleri arasında yer alan e-Okul sistemi ile öğrenciler karne notlarını görüntülemek istiyorlar. Peki, e-Okul VBS ile karne notları nasıl görüntülenir? İşte e-Okul VBS giriş ile ilgili detaylar...

E-OKUL İLE KARNE NOTLARI GÖRÜNTÜLEME

öğretmen ve öğrencilerin her türü okul bilgilerini öğrendiği e-okul.meb.gov.tr sistemi ile son günlerde karne notları görüntüleniyor.

Öncelikle Milli Eğitim Bakanlığı'nın https://eokulyd.meb.gov.tr/ internet adresini açın. Daha sonra ekrana gelen pencerede sağ alanda yer alan 'Veli Bilgilendirme Sistemi' üzerinde istenilen bilgileri girin. Burada öğrencilerin T.C. Kimlik numarası ve okul numaraları istenmektedir.

E-OKUL VBS GİRİŞ SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

Sisteme giriş yaptıktan sonra sol alanda 'Öğrenci Bilgileri' sekmesinin alt kategorilerinde not bilgisi ve devamsızlık bilgisi gibi birçok öğrenci durumunu görüntüleyebilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.