Bugünkü
Takvim

'de Coronavirüse yakalanan taburcu edildi

Hastane yatağından tüm dünyaya seslenen kadın, virüsü yendi. 'de 39 yaşındaki , Coronavirüse yakalandı. paylaştığı videoda "Ciğerlerimde cam var gibi" feryadı ise görenlerin yüreğini sızlattı. Tara, dün hastaneden taburcu oldu.

ABONE OL
'Cam'ını kurtardı
Hastane yatağından tüm dünyaya seslenen kadın, virüsü yendi. 'de 39 yaşındaki , Coronavirüse yakalandı. paylaştığı videoda "Ciğerlerimde cam var gibi" feryadı ise görenlerin yüreğini sızlattı. Tara, dün hastaneden taburcu oldu. "Kızlarımı ve eşimi görebildiğim için çok mutluyum" diye konuşan genç kadın, kendini videoyu çektiği döneme göre çok daha iyi hissettiğini ancak hala iyileşme sürecide olduğunu söyledi.Tara Jane Langston, ailesine kavuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.