Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 08.12.2019 08:22
  • Son Güncelleme: 08.12.2019 08:50

'da !

'tan gelen son dakika açıklamasına göre, Rethymnon’da Saat: 06:42’de, 4.3 büyüklüğünde oldu.

Yunanistan'da deprem!

'da bir süredir devam eden lere bir yenisi daha eklendi. Dün Girit Adasında gerçekleşen 4.9'luk depremin ardından bugün de Rethymon'da 4.3'lük bir sarsıntı meydana geldi.

DÜNKÜ DEPREMİN MERKEZ ÜSSÜ GİRİT ADASI
Avrupa-Akdeniz Sismoloji Merkezi Yunanistan'da merkez üssü Girit Adası'ndaki Palaiochóra kentinin 24 km güneyi olan 4.9 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi. Yerel saatle 10:45'te meydana gelen yerin 2 km altında gerçekleşti. Depremin ardından olumsuz bir durum yaşanmadığı aktarıldı.

YENİ DEPREM RETHYMON'DA
'ın açıkladığı son verilere göre bu sabah 06.42 itibarıyla gerçekleşen depremin şiddeti 4.3 olurken merkez üssü Rethymon.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.