Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 28.06.2019 11:05
  • Son Güncelleme: 28.06.2019 11:45

'de kritik görüşme! Trump uyardı: lerimize müdahale etme

Liderler Zirvesi dolayısıyla 'da bulunan Başkanı ve Devlet Başkanı ikili bir görüşme gerçekleştirdi.

'nın Osaka kentinde düzenlenen Zirvesinde Trump ve Putin ikili bir görüşme düzenledi.

" Rusya'nın ABD seçimlerine yönelik müdahalesini gündeme getirecek misiniz?" sorusu üzerine Trump, "Evet, elbette" dedikten sonra Putin'e gülerek, "Seçimlerimize müdahale etme" dedi.

Özel Yetkili Savcı Mueller 22 ay süren, Trump ve 2016 kampanyası ekibinin 'yla gizli anlaşma yaptığı iddialarına yönelik soruşturmasının raporunu 22 Mart'ta Adalet Bakanlığına sunmuştu. Adalet Bakanı Barr ise raporun önemli bulgularını iki gün sonra dört sayfalık bir mektupla Kongre'ye bildirmiş ve Trump'ın Rusya ile gizli bir iş birliği yaptığını gösteren bir sonuca ulaşılamadığını belirtmişti.


kalan karakter 1000

TEVFİK TEVFİK

EY ABD . SENDE HER YERE MÜDAHALE EDİP ,ORTALIĞI KAN GÖLÜNE ÇEVİRMİYORMUSUN ?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.06.2019 11:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.