Bugünkü
Takvim

: 'in kızları 'de malikane almak istiyor

Aliy'ev'
İngiliz gazetesi , Azerbaycan Cumhurbaşkanı 'in kızlarının, 'de malikane almak istediklerini iddia etti. Buna göre Aliyev'in çocukları Leyla ve , 'nın en pahalı semtlerinden sayılan Knightsbridge'de ev almak için iki yıl önce harekete geçti. Kardeşlerin, iki lüks daire için 60 milyon sterlini (yaklaşık 400 milyon TL) gözden çıkardıkları da belirtildi. Ayrıca satın almayı planladıkları daireleri de birleştirecekleri ifade edildi. Leyla ve Arzu Aliyev'den ise şimdilik konuyla ilgili bir açıklama gelmedi.Arzu ve Leyla'nın İngiltere'deki ev için bir serveti gözden çıkardıkları iddialar arasındaydı...

kalan karakter 1000

tepki tepki

ne is yapar geliri ne demek ulkenin paralari bunlara akiyor yani kara para

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.12.2018 00:54
Mehdi Mehdi

Maşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.12.2018 10:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.