Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 22.01.2018 17:42
  • Son Güncelleme: 22.01.2018 17:42

Türkiye'nin girişimi üzerine Fransa'dan düzeltme geldi!

Fransa'nın talebiyle toplanan BM Güvenlik Konseyi gündeminde Afrin olmadığı öğrenildi.

Türkiye'nin girişimi üzerine Fransa'dan düzeltme geldi!

Diplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Fransız mevkidaşıyla yaptığı telefon görüşmesinin ardından Fransa Dışişleri Bakanı Jean-Yves Le Drian Twitter üzerinden açıklama yaptı.

Fransız Bakan Drian, BM Güvenlik Konseyi toplantısının sadece Suriye'deki insani durumla ilgili olduğunu, Afrin konusunun gündemde olmadığını duyurdu.

kalan karakter 1000

DOGAN DOGAN

FRANSA dünyanın en zalim ülkesidir TARİHİ İLE SABİTTİR TÜRKİYEDE YAPTIKLARI İLE CEZAYİRDE YAPTIKLARI İLE BAŞKA ÜLKELERİ SAYMAMIYORUM MADAM MİDRANTTI İLE MODELLER PARİS

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.01.2018 03:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.