Bugünkü
Takvim

Köln’ün şoför Celal’i

ABONE OL
Köln’ün şoför Celal’i
Kütahya'da yaşayan Celal Sargın, 11 yıl önce Antalya'da tanıştığı bir Alman kadınla evlendi. Köln'e yerleşti. Kentteki bisiklet taksi işleten 43 yaşındaki Sargın, 2 yıl önce bu işe başladığını belirtti. Bisiklet taksisi bulunan tek Türk'ün kendisi olduğunu söyleyen Sargın, şunları söyledi: "Bisiklet taksi hem ulaşım hem de turistik gezi amaçlı kullanılıyor. Köln'e gelen turistleri gezdiriyorum. Turistik yerlere götürüyorum, müzeleri anlatıyorum. Taksiye göre daha iyi oluyor bisiklet çünkü biz her yere rahatça girebiliyoruz. Turistler de bisikletle gezmeyi seviyor."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.