;

terör destekçisi eylemlere karşı kör!

'daki gösterisinde yasak sembollerin gösterilmesine Alman hükümetinden yanıt geldi. Alman Hükümet Sözcü Yardımcısı Demmer, "Eğer bir suç unsuru varsa, bu yetkili makamların sorumluluğundadır." dedi.

Almanya terör destekçisi eylemlere karşı kör!

'da hükümet, Frankfurt kentinde terör örgütü yandaşlarının düzenlediği gösteri sırasında yasak sembollerin kullanılması konusunda yaptığı açıklamada, bir suç nedeninin tespit edilmesi durumunda, bunun değerlendirilmesinin eyaletlerdeki yetkili makamların sorumluluğu olduğunu açıkladı.

ALMANYA PKK PAÇAVRALARINI GÖRMEZDEN GELDİ
Hükümet Sözcü Yardımcısı Ulrike Demmer, başkent Berlin'de düzenlenen basın toplantısında, bir gazetecinin konuya ilişkin sorusu üzerine, "Eğer bir suç unsuru varsa, bu yetkili makamların sorumluluğundadır." yanıtını verdi.

Etiketler: ,
  • 20 Mart 2017, Pazartesi 19:19

kalan karakter 1000

aron aron

nede olsa teror anasi. korur

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 21.03.2017 00:17
ERAY ERAY

Hadi lan ordan! Yetkili makamlarmış. Sizde olsa olsa ne idüğü belirsiz makamlar olur nazilerin torunları!

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 20.03.2017 22:16
deli balta deli balta

merkel kendine verilen görevi kusursuzca tam itaat ile yapıyor biliyorki yapmazsa pkkyı fetoyu almanyanın merkezine yerleştiren güç bu satılık paranın köpeği olmuş teröristleri almanyaya karşıda kullanacak o kadar batağa saplandılarki teröristler artık devleti kemiren kanını emen hantallaştıran sağlıklı düşündütrmeyen devletin her yerini saran zehirli sarmaşığa dönüşmeye başlamış durumda türkiyeye düşmanlık yapacağız diye kamyon kamyon euroları akıttıp avrupayı krize sokacağına samimi ve sözünün eri türkiyenin yanında olsalar her yönden kazançlı çıkacaklardı yönlendiren gücün baskılarına boyun eğip teröristleri kullanıp atarız fikri alman derin devletine tahmin edemeyecekleri bedeller ödetecektir

Aynı Görüşte misiniz?
evet74
hayır0
cevapla 20.03.2017 21:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.