Bugünkü
Takvim

Çok kral iş!

ABONE OL
Çok kral iş!
İNGİLTERE Kraliyet ailesinin internet sitesinden, Buckingham Sarayı için arandığı duyuruldu; işsizler harekete geçti. Başvuruların ehliyeti olan ve sürücülük deneyimi bulunan herkese açık olduğu belirtilen duyuruda hem kazanç hem de sosyal hakların bolluğu işsiz İngilizler'i cezbetti. Kraliçe Elizabeth ve diğer kraliyet üyelerinin yanı sıra saraya gelen konukların getirilip götürülmesinden de sorumlu olacak olan şoförün alacağı maaş ise dudak uçuklattı. Yılda 100 bin liraya yakın (24 bin sterlin) maaşla çalışacak şoför aynı zamanda sarayda kalacak ve yemeğini de orada yiyecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.