Bugünkü
Takvim

Timleri k'ta

, ABD'li gazeteciyi öldürüldü. Ajanı deşifre olan İngilizler, k'a ve keşif alayını özel birlik olarak konuşlandırdı

SAS Timleri Irak'ta
Amerikalı gazeteci , k Şam İslam Devleti () içindeki MI6 ajanı tarafından öldürüldü. Foley'in celladının ise Londra doğumlu John adında bir İngiliz olduğu anlaşıldı. ABD'li yetkililer IŞİD militanının kimliğininin Londralı eski bir rap müzik sanatçısı olan Abdel- Majed Abdel Bary (23) olabileceğini iddia etti. IŞİD içindeki gücü deşifre olan İngiltere, Kuzey 'ta ve Özel Keşif Alayı (SSR) sözde cihatçı ajanını bulmak için konuşlandırdı.

ŞAŞIRTAN TAKTİK
Bunların görevi ise "Cihatçı John" adını verdikleri ajanlarıyla bağlantıyı saptamak olarak belirlendi. Ekipler, karşılaştıkları kişilere yüz ve göz taraması yaparak ajanlarını bulmaya çalışıyor

kalan karakter 1000

misafir misafir

kedide kendilerinin farelerde! kandırmaya yönelik gösteriş de şahane!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.08.2014 19:45
emekli emekli

batıyı ıraka çekmek petrol hortumlarını çapını büyütmek taktikleri olan oradaki zavallı çoluk çocuğa oluyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 25.08.2014 12:59
misafir misafir

bu adamın ismi pek ingiliz gibi durmuyor. Orada yaşıyor diye ingiliz mi olur adam. Bu adam bal gibi arap.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 25.08.2014 12:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.