Bugünkü
Takvim

İsrailliler dünyayı böyle kandırıyor

'yi vurmaya devam eden İsrail'de Hamas füzeleriyle yaralananların birçoğunun makyaj ürünü olduğu iddia edildi.

  • Dünya
  • 11.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 11.07.2014 10:12
ABONE OL
İsrailliler dünyayı böyle kandırıyor
'da 12 Haziran'da kaybolan 3 yerleşimcinin 18 gün sonra ölü bulunmasının ardından li genç Muhammed Ebu Hudayr, 2 Temmuz'da Yahudi yerleşimciler tarafından kaçırılmış ve yakılarak öldürülmüştü.

Bölgede gerginliğin tırmanmasıyla İsrail, pazartesi günü 'ye yönelik "Koruyucu Hat" adı altında operasyon başlattığını duyurmuştu. İsrail ordusunun 4 günden bu yana Gazze'ye düzenlediği saldırılarda 86 kişi öldü, 600'den fazla kişi yaralandı.

Buna karşın, Gazze'den atılan Hamas'a ait füzelerden yaralanan İsrail vatandaşlarının sayısı 50'yi geçmiyor. Bunların birçoğunun da yaşanan panikten kaynaklandığı açıklanmıştı.

İSRAİL'İN MAKYAJLI YARALILARI
Bu veriler ortadayken, İsrail'e atılan yüzlerce Hamas füzesiyle ilgili çarpıcı bir iddia daha gündeme geldi. Asfaltı bile delemeyen bu füzelerle yaralananların, aslında fotoğraflanmadan önce makyaja tabii tutulduğuna dair bir fotoğraf internete düştü. Sosyal medyada paylaşılan bu fotoğraf, İsrail politikasının dünyayı nasıl kandırdığını bir kez daha ortaya koydu.

kalan karakter 1000

Cihad Cihad

Yeni Dünya Düzeni nde ,harita da ,Orta-doğu da,Katil,Siyonist İsrail(Yahudi) devleti harita da olmayacaktır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.07.2014 01:20
hulisi gencturk hulisi gencturk

Bağımsız kaynaklardan gelen haberlere göre,El-Kaide tarafından, ABD'deki 11' Eylül Saldırılarının benzerlerinin, Moskova Başkanlık Sarayı başta olmak üzere, Telavvi, Londra,Berlin, Riyad Suud ailesi ve Kahire'nin hedef seçilmiş olması, Hür Dünyanın Suriye ve Gazze sessizliğinin bedelini çok ağır ödeyeceğini gösteriyor. Adı geçen Merkezlere her an Saldırı olabilir ve beklenmekte. Tüm Merkezlerde kırmızı alarm verildi.
Ramazan Bayramı veya en geç, 2015'Yılı başında Dünya Haritasında İsrail Devleti olmayacak, Her an İSRAİL'e Nükleer bomba atılması bekleniyor.
Amerikan Ulusal Güvenlik Dairesi NSA'nın yaklaşık üç hafta önce El-Kaide örgütünün üst düzeyde iki yöneticisinin telefon görüşmelerini dinlemesi sonrasında ortaya çıktı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.07.2014 23:47
olmart olmart

bu asagilik israil katilleri Kadar yalanci ve hain bulamazsin Sayin hitler isrillilerin ne Kadar
asagilik ve hainolduklarini 60 sene önce görmüs ve bunlari temizlemeye ugrasmis kimse Sayin hitlere yardim etmemis bu hain israillileri bitirmek icin fakat yarim kalan bir gün bitecek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 11.07.2014 19:24
estergon estergon

İşte bu yüzden dünyadaki medyanın çok çok büyük bir çoğunluğu Siyonistlerin elinde... Hileyle,hurdayla kendilerini haklı göstermek istiyorlar... "Algı" operasyonlarıyla insanlığı remen yönlendiriyorlar...Şerefsizler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 11.07.2014 18:19
Selim Selim

ROTHSCHILD ŞEYTANIN ORKESTRALARI,KATİLLERİ,HAYDUTLARI CANINIZ CEHENNEME!!!!NEREDEN GELDİYSENİZ ORAYA GÖMÜLECEKSİNİZ!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet23
hayır0
cevapla 11.07.2014 14:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.