Bugünkü
Takvim

Şok teklif

, şok bir olayla sarsıldı... Fransız işadamı, İngiliz oyuncu 'a, "Bir gece benimle ol, 1 milyon sterlin vereyim" dedi

ABONE OL
Şok teklif
İngilizler'in ünlü oyuncusu , 'nde "Ahlaksız Teklif" aldı... Fransız yapımı Vous N'avez Encore Rien Vu filminin galasında poz veren Kelly'ye yaklaşan 30 yaşındaki Frederic adlı bir işadamı, "Çok param var. Benimle bir gece birlikte ol, 1 milyon sterlini hesabına yatırayım" dedi. Bunun bir şaka olduğunu düşünen 32 yaşındaki Kelly, "Teklifim ciddi, bir düşün istersen" sözleriyle şaşkına döndü.

DEMİ MOORE GİBİ
Gözaltına alınan Fransız işadamı, kefaletle serbest bırakıldı. Dava açan İngiliz güzel, "Bu kadar önemli bir organizasyona yakışmayacak bir an yaşadım. Kazanacağım tazminatı kimsesiz çocuklar için kullanacağım" diye konuştu. İngiliz basını ise olayı, ünlü oyuncu Demi Moore'un 1 milyon dolar karşılığında tanımadığı bir adamla bir gece birlikte olmasının anlatıldığı "Ahlaksız Teklif" filmine benzetti.

* Kelly Brook, 32 yaşında olmasına rağmen televizyon programları, reklamlar ve filmler sayesinde 51 milyon sterlinlik bir servet yaptı. İngiliz oyuncu, geçen yıl bebeğini düşürmüştü.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.