Bugünkü
Takvim

Canavarın talebi

ABONE OL
Canavarın talebi
Sırp komutan 'in, Lahey'deki 'ndeki davasında dün beklenmeyen gelişmeler yaşandı. Hakim Alphons Orie, savcıların kanıtları savunma avukatlarına verirken meydana gelen 'hatalar' nedeniyle duruşmanın süresiz olarak ertelenmesine karar verdi. Savcılar ise hata yaptıklarını kabul ederek mahkeme tarihinin ertelenmesine itiraz etmedi. Mladiç'in emri ile hayatını kaybeden binlerce Bosnalı'nın yakınları, bu karar nedeniyle büyük hayal kırıklığına uğradı. Mahkeme sonunda ise Mladiç'in ayağa kalkarak haince bir şekilde serbest bırakılmayı talep etmesi, tepkilere neden oldu.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.