Bugünkü
Takvim
  • 07 Kasım 2015, Cumartesi

Onu geri alabilir miyim?

Selda abla çocukluktan bana aşık olan bir arkadaşım var. Kendisine bende boş değildim ama biraz da dalgamı geçiyordum. Annesi bana 'gelinim' diye hitap ederdi. Liseyi bitirdik, bana evlenme teklif etti. 'Söz yüzüğü takalım üniversiteden sonra da evlenelim' dedi. Önceleri yüzük muhabbetleri filan hoşuma gitti ama vazgeçtim. Zaten sonra da işe girdim, çalışıyorum. İki ay önce yine evlenelim dedi. Ben yine oyaladım. Şimdi duydum ki nişan yapmış akrabasının kızıyla. Duyduğumda şok oldum, onu kaybedersem ölürüm. Ne yaparsam bana döner? Lütfen yardım et ablacığım. Bir çıkmazın içine düştüm... Rumuz; Pişman

S.U. CEVAP; Yüreğine sadece şunu sor; O gencin sana duyduğu ilgiyi kaybetmek mi işine gelmiyor, yoksa gerçekten hayatını onunla geçirmek ister miydin?

YİNE DE ÇOK GEÇ
Sorunun cevabı durumu değiştirmeyecek. Çünkü bu sefer yapman gereken; ilk kez samimi olup, onlara saadetler dilemen.

TAHTA GİBİ VÜCUT!
Selda abla fiziğimi hiç beğenmiyorum. Vücudum tahta gibi zayıf. Boyum da kısa. Bir tek saçlarım ve gözlerim güzel. Tabii hiçbir erkek dönüp bakmıyor, dikkatlerini nasıl çekerim? Makyaj demeyin, yakışmıyor. Rumuz; Çaresiz

S.U. CEVAP; Önemli olan ruhunun güzelliği demeyeceğim. O da gerekli ama önce senin vücudu takviye etmeliyiz. Şöyle ki; Lastik bir terliğin üstünü kes, tabanı botunun içine yerleştir. En az 4 cm. uzarsın. Göğüslerine de hazır kalıplar var, onları kullan. Popon içinse, süngerden daire şeklinde yuvarlaklar kesip pantolonun içine koyabilirsin. Tavsiyem, son iki malzemeyi abartma, çünkü önemli olan saygın bakışların hedefi olmak.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya