Başkan Erdoğan'dan Yunan adalarında kaza yapan Ali Sabancı ile eşi Vuslat Doğan Sabancı'ya ziyaret!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan'da deniz kazası geçiren Ali Sabancı ile eşi Vuslat Doğan Sabancı'yı İstanbul'da tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti. Çiftin sağlık durumları hakkında bilgi alan Erdoğan, yaklaşık 45 dakika sonra hastaneden ayrıldı.

Giriş Tarihi 03 Eylül 2023, 16:29 Güncelleme 03 Eylül 2023, 16:57
Başkan Erdoğan’dan Yunan adalarında kaza yapan Ali Sabancı ile eşi Vuslat Doğan Sabancı’ya ziyaret!

İÇİNDEKİLER

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, denizde geçirdikleri kazanın ardından tedavileri İstanbul'da sürdürülen Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve eşi Vuslat Doğan Sabancı'yı hastanede ziyaret etti.

Yunanistan'da kaza geçirdikten sonra ilk olarak Bodrum'a, ardından Sağlık Bakanlığının ambulans uçağıyla 25 Ağustos'ta İstanbul'a getirilen Sabancı çiftinin, Amerikan Hastanesi'ndeki tedavileri sürüyor.

Ziyaret kapsamında hastaneye gelen Erdoğan'ı, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Türk Amerikan İş Konseyi (TAİK) Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve çiftin yakınları karşıladı.

KAZA SONRASI İLK FOTOĞRAF
Çifte "Geçmiş olsun" dileklerini ileten Erdoğan, doktorlardan durum hakkında bilgi aldı.

Erdoğan, ziyaretin ardından hastaneden ayrıldı.

"EVLATLARIM YAŞIYOR MU?"
Leros Adası'ndaki kaza, tüm Türkiye'yi sarstı! Kayalıklara çarpan Sabancı Ailesi'nin yaşadıklarını ise Bülent Cankurt SABAH'ta yazdı. Doktorların tespitine göre Vuslat Sabancı'nın yüzü parçalandı. Kırılmadık kemiği kalmadı!Amerikan Hastanesi'nde 2 kez ameliyata alındı. En az 10 operasyon daha yapılacağı açıklandı.

Kimseyle görüşmediği de vurgulandı! İlk sözü ise herkesi duygulandırdı: Oğullarım sağ mı? Bana onları getirin...

AİLE ŞOKU ATLATAMADI
Sabancı çifti, çocukları ve yakınları dışında kimseyle görüştürülmüyor.

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN