Bugünkü
Takvim

sözleri kutlama mesajları... mesajları için tıklayınız!

mesajları sözleri, kutlama mesajı göndermek isteyenler tarafından sorgulanıyor. mesajları vatandaşların merak konusu. Doktor, hemşire, sağlık personellerinin bu anlamlı günlerinin kutlandığı 14 Mart Tıp Bayramı'nda vatandaşlar sevdiklerine anlamlı mesajlar gönderiyor. Tıp sektöründe çalışan doktorların, hemşirelerin ve sağlık personellerinin özel günü Tıp Bayramı esasen Tıphane-i Amire ve Cerrahhane-i Amire okulunun kuruluş günüdür. Tıp Bayramı, ilk kez, 1. Dünya savaşı sonunda, İstanbul'un işgal edildiği günlerde, yabancı işgal kuvvetlerine karşı tıp öğrencilerinin bir tepkisi olarak 1919 yılında kutlanmıştır. İşte, en güzel anlamlı !

  • Yaşam
  • 14.03.2020 10:13
  •  - 
  • Son Güncelleme: 14.03.2020 10:13
ABONE OL
14 Mart Tıp Bayramı mesajları ve sözleri!

Tıp Bayramı mesajları 14 Mart gününde araştırılıyor. Tıp Bayramı sözleri resimli kutlama mesajları sorgulanıyor. Her yıl Tıp Bayramı'nda sağlık sektörü çalışanları unutulmuyor. Doktorlar, hemşireler, sağlık personellerinin Tıp Bayramı mesajlarla kutlanıyor. Sizler için derlediğimiz haberimizden Tıp Bayramı mesajlarına ulaşabilir ve sağlık sektöründe çalışan sevdiklerinize mesaj gönderebilirsiniz. Tıp Bayramı; Türkiye'de modern tıp eğitiminin başladığı gün olarak kabul edilir. Tıphane-i Amire ve Cerrahhane-i Amire okulunun kuruluş günüdür.

TIP BAYRAMI MESAJLARI (2020)

Büyük bir fedakârlıkla çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun. İyi ki varsınız.

Ülkemizin her köşesinde, İnsan hayatının kutsallığından ödün vermeden, sonsuz sabır ve üstün gayret ile çalışan Tüm Sağlık çalışanlarımızın "14 Mart Tıp Bayramı" kutlu olsun.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.