Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 26.01.2020 Gazete
ABONE OL

Kubbesi çöktü

İstanbul Sultangazi'de dün Esentepe Camisi inşaatında, kubbe kısmının tamamlanması için beton döküldü. Bu sırada büyük bir gürültü ile caminin kubbe kısmı içeriye doğru çöktü.

Kubbesi çöktü
İstanbul Sultangazi'de dün Esentepe Camisi inşaatında, kubbe kısmının tamamlanması için beton döküldü. Bu sırada büyük bir gürültü ile caminin kubbe kısmı içeriye doğru çöktü. İnşaat çalışmalarına ara verilirken, caminin etrafı tedbir amaçlı güvenlik şeridi çekilerek kapatıldı. Neşet Saltaş isimli bir vatandaş, "Harç dökme işi bittikten sonra işçiler öğlen paydosuna çıktı. Daha sonra ağırlığa dayanmadan kubbe çöktü"dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.