Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 22.11.2019 13:57
  • Son Güncelleme: 22.11.2019 14:08

Sosyete operasyonunda adı geçen : Çıplak fotoğraflarım ve cinsel ilişki videom elinde

Adı ünlü isimlere yönelik dolandırıcılık suçlaması ile gündeme gelen , kendisinden zorla para alındığını, çıplak görüntüleri ve cinsel ilişki videoları ile tehdit edildiği iddiası ile polise başvurdu. Mine Mumcu, kendisi ve ailesinin can güvenliği olmadığını belirterek uzaklaştırma talep etti.Mine Mumcu ismi, bir süre önce, sosyeteden bazı isimlerin de aralarında olduğu 'dolandırıcılık' iddiası ile gündeme geldi. Hakkında açılan bir dizi dava ve suç duyurusu bulunan Mumcu, geçen 6 Kasım'da Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvurdu.

Mumcu, 4 Kasım günü, Ataşehir'de bulunan bir AVM'de saldırıya uğradığını belirterek "4 Eylül günü Yeliz Tuba Y., Cemile A., Elif A. ile ismini bilmediğim bir erkek şahıs bana saldırdı. Bana, ellerinde bulunan bıçak ile saldırdılar. Beni darp etiler, vücudumun çeşitli yerlerinden yara aldım" dedi. Mumcu, kendisine saldıran kişilerden Yeliz Tuba Y.'nin, başını beton zemine defalarca vurduğunu belirterek, üzerinde bulunan bileklik, küpe gibi değerli ziynet eşyalarının da zorla alındığını belirtti. Söz konusu olay ile ilgili Mumcu, 5 Eylül günü üç kişi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

KUAFÖRÜN ÖNÜNDE DARP
Mumcu ifadesinin devamında, anılan gün saldırıya uğramasına zemin hazırlayan kişinin, eski sevgilisi Aykut S. olduğunu iddia ederek "Beni bu tezgahın içine, Aykut S., bilerek getirdi. Benden sürekli olarak para istiyorlardı. Benden para istemelerinin sebebi, ticari bir ilişkiden kaynaklı. Fakat ben ticari ilişkimizin gerektirdiği ödemeleri zamanında ve anlaşıldığı gibi yapıyordum. Fakat benden bu paraların çok daha fazlasını istiyorlardı. Vermek istemediğim zamanlarda biraz önce anlattığım gibi ya beni takip ediyorlar tehdit ediyorlar ya da darp ediyorlardı. Seni öldürürüz diye sürekli tehdit edildim. Ben de onlardan korktuğum için bu güne kadar ne istedilerse yapmak zorunda kaldım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.