Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 16.11.2019 21:07
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 16.11.2019 21:17
ABONE OL

16 Kasım çekiliş sonuçları açıklandı! Çarşamba günü yaklaşık 5 milyonluk ikramiye...

çekiliş sonuçları, günün en çok araştırılanları arasında yer alıyor. 13 Kasım Çarşamba günü Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen çekilişlerde 4 milyonluk 916 bin liralık ikramiyeyi Adana'daki bir talihli kazandı. Büyük ikramiyenin bir talihli tarafından kazanılmasıyla Sayısal Loto oynayan on binlerce kişi bugün yapılan çekilişlere odaklandı. Peki, hangi numaralar kazandı? İşte 16 Kasım ...

16 Kasım Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı!

16 Kasım Sayısal Loto çekiliş sonuçları için heyecan sona erdi. Bugün bayilerden Sayısal Loto oynayan binlerce kişi çekiliş sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Bu kapsamda özellikle şu saatlerde pek çok kişi arama motorlarında 16 Kasım Sayısal Loto çekiliş sonuçları hakkında araştırma yapıyor. Milli Piyango İdaresi tarafından bugün saat 21.15'te yapılan çekilişlerin ardından 16 Kasım Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. İşte haftanın sonuçları...

16 KASIM SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Sayısal Loto sonucu: 16 - 32 - 33 - 34 - 43 - 45

SAYISAL LOTO NEDİR?

Sayısal Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, 1 ile 49 sayı dizisi içerisinden çekiliş ile belirlenecek olan 3, 4, 5 ve 6 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan bir şans oyunudur. Katılımcılar 6 bilmesi ile birlikte büyük ikramiyeye sahip olacaklardır. 3 bilenler ise en az tutarda ikramiyeyi alacaklardır. Kazanılan tutarlar Sayısal Loto çekilişinin gerçekleşmesinin ardından katılım oranı ve talihli sayısına göre açıklanmaktadır.

SAYISAL LOTO OYUNUNUN ÖZELLİKLERİ

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.