Bugünkü
Takvim

da acele etmek ne anlama gelir? Rüyaların gerçek hayatta karşılığı var mı? |

Kişinin sında acele ettiğini görmesi, bir işte pişman olacağına işarettir. Yani din konularında acelecilik iyi yorumlanırken, dünyevi olaylarda mutlaka kötü bir durumla karşılaşmak anlamına gelir... Peki, gördüğünüz her rüyanın gerçek hayatta karşılığı var mı? İşte rüyada görülen varlıkların neye yorulacağına dair ipuçları ve ...Uyku
sırasında zihinden geçen görüntü ve hayaller, gerçek hayattaki yaşamla ilişkilidir. Yüzyıllardır görülen rüyanın, neye işaret ettiği tecrübeyle sabittir... Kişi gördüğü rüyadan ders çıkarıp hayatını ona göre şekillendirebilir...

Rüya yorumcuları, uykuda görülen varlıkların neye işaret ettiğini açıklayan, tabir eden birçok eser kaleme almıştır. Bu tabirnâme, segirnâme, rüyanâme, düşnâme adlarıyla anılmıştır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.