Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 20.09.2019 10:18
  • Son Güncelleme: 20.09.2019 10:18

ne zaman belli olacak? 2019 sorgulama nasıl yapılır?

için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Kasım celbinde silahaltına alınacak yükümlüler, askere gidecekleri yer bilgisini merak ediyor. Konu ile ilgili MSB'den yapılan duyuruda, askerlik yerlerinin hangi tarihte açıklanacağı bildirildi. Peki, ? 2019 sorgulama nasıl yapılır?

Kasım celbi askerlik yerleri ne zaman belli olacak?

Kasım celbi askerlik yerleri ne zaman belli olacak? Milli Savunma Bakanlığı Askeralma Genel Müdürlüğü (ASAL) tarafından yayımlanan Kasım 2019 celp duyuru ile askere gidecek olan vatandaşların merakla beklediği askerlik yerlerinin ne zaman açıklanacağı belli oldu. e-Devlet sistemi üzerinden öğrenilebilecek askerlik yerlerinin hangi gün açıklanacağı son günlerde en çok aranılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Peki, Kasım celbi askerlik yerleri ne zaman belli olacak? 2019 99/4 askerlik yerleri sorgulama nasıl yapılır? İşte merak edilen soruların yanıtı...

KASIM CELBİ ASKERLİK YERLERİ NE ZAMAN BELLİ OLACAK?

MSB'den konu ile ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Seçim ve sınıflandırma sonuçları Milli Savunma Bakanlığınca 23 Eylül 2019 tarihinde e-devlet üzerinden yükümlülere duyurulacak. Sınıflandırılan yükümlüler tekrar sınıflandırma işlemine tabi tutulmayacak."

Kasım 2019 celp duyurusu için diğer sayfaları ziyaret ediniz...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.