Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 19.09.2019 21:09
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 19.09.2019 21:16
ABONE OL

MPİ 19 Eylül çekiliş sonuçları açıklandı! 2 milyon liralık ikramiye Gaziantep'e gitmişti

Bayilerden oynayan pek çok kişi heyecanla çekiliş sonuçlarını beklemeye başladı. Geçen hafta yapılan çekilişlerin ardından 2 milyon 226 bin liralık ikramiye Gaziantep'te bir talihliye çıkmıştı. Bugün Milli Piyango İdaresi tarafından saat 21.15'te yapılan çekilişlerin ardından açıklandı. Peki, hangi numaralar kazandı? İşte Süper Loto 19 Eylül çekiliş sonuçları...

Süper Loto 19 Eylül çekiliş sonuçları açıklandı!

Her hafta belirlenen günlerde çekilen şans oyunlarının sonuçları merakla araştırılıyor. Milli Piyango İdaresi (MPİ) tarafından her hafta perşembe günü çekilişi gerçekleştirilen Süper Loto sonuçları için heyecan dorukta. Bayilerden bugün Süper Loto oynayanlar heyecanla sonuçları bekliyor. MPİ idaresi saat 21.15'teki çekilişlerin ardından Süper Loto 19 Eylül çekiliş sonuçlarını açıklandı. İşte haftanın merakla beklenen sonuçları...

19 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto sonucu: 7 - 15 - 19 - 20 - 49 - 54

SÜPER LOTO NEDİR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur. Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca "oyun" olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir. İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.