Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 18.09.2019 08:57
  • Son Güncelleme: 18.09.2019 08:57

'e nasıl gidilir? ? Teknofest başladı mı?

Dün başlayan yoğun ilgi görüyor. ? ? sorularının yanıtı güncel olarak araştırılan konular arasında bulunuyor. Teknoloji ve havacılık tutkunlarının heyecanla beklediği Teknofest için geri sayım sona eriyor. Katılımın ücretiz olduğu Teknofest'e her yaş ve meslek grubundan ziyaretçi katılabiliyor. Teknofest'e gitmek isteyenler ulaşımın nasıl olduğunu merak ediyor. Toplu taşımayı kullanmak isteyenler ve kendi araçları ile gelecek katılımcılar ulaşım bilgilerini öğrenmek istiyor. ? merak ediliyor. Teknofest'e katılmak isteyen kimselerin merak ettiği ulaşım detayları haberimiz içerisinde yer alıyor.

Teknofest'e ulaşım nasıl, Teknofest'e nasıl gidilir?

Bir yıl boyunca teknoloji severlerin heyecanla beklediği Teknofest başladı. Türk savunma sanayi silahları bu festivalde sergileniyor. Dünyanın en dikkat çeken silahları Teknofest'te yer alacak. Türkiye'nin önemli kurumları ve firmalarının destekleriyle Türkiye'nin millî teknoloji üreten bir topluma dönüşmesi için farkındalık oluşturmayı hedefleyen TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali bugün ikinci kez kapılarını ziyaretçilere açıyor. İlki geçtiğimiz yıl düzenlenen ve 550 binden fazla ziyaretçisiyle dünyanın en büyük ikinci havacılık etkinliği olmayı başaran ayakları yere basmayan tek festival TEKNOFEST' in bu yılkı adresi Atatürk Havalimanı. Peki Teknofest ulaşım nasıl, Teknofest'e nasıl gidilir? Teknofest ne zaman 2019?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.