Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 11.09.2019 19:46
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 11.09.2019 19:46
ABONE OL

'de şiddetli rüzgarın 'ı devirdiği iddiası: 2 yaralı

'de, bir gıda firmasına ait 'ın, şiddetli rüzgârın etkisiyle yol kenarına devrildiği ileri sürüldü. Yaralanan TIR şoförü ve yanındaki arkadaşını sıkıştıkları yerden itfaiye ekipleri çıkardı.

Şiddetli rüzgar TIR devirdi! Yaralılar var

Arnavutköy'de, bir gıda firmasına ait 'ın, şiddetli rüzgârın etkisiyle yol kenarına devrildiği ileri sürüldü.

, saat 15.00'da Yassıören - Arnavutköy yolunda meydana geldi. Seyir halindeyken şiddetli rüzgarın etkisiyle bir anda yol kenarına devrildiği belirtilen içi gıda malzemeleri yüklü 'ın kullandığı 34 CAC 219 plakalı TIR, fabrika duvarına çarparak durabildi. Yan yatan TIR'ın içindeki şoför Erol Gözüaçık ve arkadaşı bulundukları yerde sıkışarak yaralandı. Fabrika çalışanlarının haber vermesi ile olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yaralıları sıkıştıkları yerden çıkardı.

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI
Erol Gözüaçık, Çatalca Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken, durumu ağır olan Şemsettin Yaşar ise ambulansla Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

Kaza anını gören fabrika bekçisi Ercüment İçer, TIR'ın rüzgarın etkisiyle devrildiğini söyledi. TIR'ın bir anda devrildiğini söyleyen İçer, "Fabrikadan arkadaşlarla biz koştuk yardıma. Şoförün durumu iyiydi ama arkadaşı biraz ağır yaralanmıştı" dedi. Kaza sonrası TIR vinçler yardımıyla devrildiği yerden çıkarıldı. Bir süre trafiğe kapatılan yol, TIR'ın bulunduğu yerden çıkarılmasıyla açıldı.