Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 07.09.2019 10:46
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 07.09.2019 10:46
ABONE OL

'dan flaş hamle! 'ye ve 'ın konuşmalarını emsal gösterecek!

'ın tecrübeli Teknik Direktörü 'e verilen cezanın tarafından 19.05'te bildirilmesi büyük tepkilere yol açmıştı. Konuyla ilgili harekete geçen sarı kırmızılı takıma gönül verenler Terim için birlik oldu. TFF'ye bildiri hazırlığında bulunan takım, Başkanı ve Başkanı 'ın geçmiş konuşmalarını emsal gösterecek.

Galatasaray'dan flaş hamle! Koç'lu ve Orman'lı savunma!

Sarı-kırmızılı camia, 'e verilen cezanın, 'den tam 19.05'te bildirilmesinden sonra ayağa kalktı. Mart ayındaki kongrede idari olarak ibra edilmeyen yönetimine muhalif kesim, seçim kararı için uzun süredir bastırıyordu.

Taraflar karşılıklı olarak mahkemenin yolunu tutarken, Fatih Terim'e verilen ceza bir anda sarı-kırmızılı camiayı birleştirdi. Uzun süredir devam eden ayrılıklar ve küskünlükler bir anda rafa kaldırılırken muhalefetteki isimler dahil herkes Fatih Terim için birlik oldu. Muhalefet dün Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu ile görüşüp TFF'ye yönelik ortak bir metin hazırlığına girişti.

KOÇ VE ORMAN'LI SAVUNMA!
Sarı-kırmızılılar, kararına yapacağı itirazda ve başkanlarının konuşmalarını emsal gösterecek.

Galatasaray, teknik direktör Fatih Terim'e verilen 4 maç men cezasına itiraz etmeye hazırlanıyor. İtirazın, emsal konuşmalar örnek gösterilerek yapılacağı öğrenildi. Fenerbahçe Başkanı 'un mayıs ayındaki "Kurgulanmış bir düzen var" sözleri, sarı-kırmızılıların emsal olarak göstereceği ilk açıklama. İkincisi ise Beşiktaş Başkanı 'ın geçtiğimiz günlerde Fatih Terim'e göndermede bulunduğu sözler. Orman, "Bu işin çözümü için TFF'ye süre verdik ama bu süre artık bitti. Eğer bu işin önünü kesmezlerse biz de bu düzene uyacağız" ifadelerini kullanmıştı.