Bugünkü
Takvim

F-16 Mihrican

13 yaşında başladığı raftingde, 'yi temsil eden 22 yaşındaki , akıntıya karşı yaptığı hareketlerle büyük beğeni topluyor. 'da rafting restoran işletmesinde ailesine destek olmak amacıyla raftinge başlayan Armağan'a, güçlü ve hızlı oluşundan dolayı 'F-16' deniyor. Armağan, "'daki yarışta Avrupa üçüncüsü olduk. Türkiye'de de 3 şampiyonluk, çok sayıda da ikincilik, üçüncülüklerimiz var" dedi.

F-16 Mihrican
13 yaşında başladığı raftingde, 'yi temsil eden 22 yaşındaki Mihrican Armağan, akıntıya karşı yaptığı hareketlerle büyük beğeni topluyor. Antalya'da rafting restoran işletmesinde ailesine destek olmak amacıyla raftinge başlayan Armağan'a, güçlü ve hızlı oluşundan dolayı 'F-16' deniyor. Armağan, "'daki yarışta Avrupa üçüncüsü olduk. Türkiye'de de 3 şampiyonluk, çok sayıda da ikincilik, üçüncülüklerimiz var" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.