Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 30.08.2019 12:04
  • Son Güncelleme: 30.08.2019 12:04

3.10 maddesi ne demek puanınız hesaplanmamıştır nedir? KPSS 3.10 değerlendirme maddesi nedir?

3.10 değerlendirme maddesi nedir? KPSS 3.10 maddesi ne demek puanınız hesaplanmamıştır nedir? KPSS 2019 sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş tüm hızıyla devam ediyor. takviminde yer alan açıklamaya göre KPSS sonuçları tarihinde açıklanacak. Peki KPSS 3.10 değerlendirme maddesi nedir? Adaylar sınav sonuçlarını, T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden ve mobil uygulamalarından öğrenebileceklerdir. Sınav sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Sonuç bilgilerinde adayların testlere verdikleri doğru ve yanlış cevap sayıları ve KPSS puanları yer alacaktır. İnternet sayfasında ilan edilen sonuç bilgileri adaylara tebliğ hükmündedir.

KPSS 3.10 değerlendirme maddesi nedir? 3.10 maddesi ne demek?

KPSS 3.10 değerlendirme maddesi nedir? Memur adayları KPSS tercih sonuçlarını https://sonuc.osym.gov.tr adresinden öğrenilebilecek. ÖSYM takvimine nazaran KPSS sonuçları 29 Ağustos 2019 tarihinde açıklanacak. Adaylar bir taraftan ise 3.10 değerlendirme maddesini araştırıyor. Adaylar sınav neticelarını, T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden ve mobil uygulamalarından öğrenebileceklerdir. Imtihan sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Sonuç bilgilerinde adayların testlere verdikleri doğru ve yanlış cevap sayıları ve KPSS puanları yer alacaktır. İnternet sayfasında ilan edilen sonuç detayları adaylara tebliğ hükmündedir. Peki KPSS 3.10 değerlendirme maddesi nedir?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.