Bugünkü
Takvim

Baba dram!

Mafya babası bir dönem renkli yaşantısıyla tanındı. Böbrek yetmezliği hastalığına yakalanınca ’ya taşındı. Hayatını kaybettiğinde cebinde sadece 9 lira vardı...

Baba dram!
Ukraynalı mafya babası Juri Gulzarayan, yer altı dünyasının en kirli adamlarından biriydi. Böbrek yetmezliği hastalığına yakalanan Juri, bir süre önce 'nın Alanya İlçesi'ne yerleşti. 'da tedavi gördüğü sırada hayatını kaybetti. Bir dönem, etrafa korku salan ve pahalı arabalarıyla dikkat çeken Juri'nin cebinden sadece 9 lira çıktığı öğrenildi. Kimsesi olmayan Juri, vasiyeti üzerine önceki gün Alanya'da toprağa verildi. Cenazesinde sadece 7 kişinin olması, mafya babasının çöküşünü gözler önüne serdi.Bir dönem yeraltı dünyasının önemli isimlerinden olan Juri, son günlerini sefalet içerisinde geçirdi.

MEHMET AL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.