Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 27.08.2019 11:50
  • Son Güncelleme: 27.08.2019 12:17

Sıfır aldı hayatının şokunu yaşadı! Gerçek muayenede ortaya çıktı

Esenyurt'ta yetkili bayiden sıfır araç alan Tolunay Yatmaz isimli vatandaş, aldığı aracı muayeneye götürdüğünde hayatının şokunu yaşadı. Yatmaz aracının çift şase numaralı olduğunu öğrenirken, mağduriyetinin giderilmesi için hukuk mücadelesi başlattı.

Yetkili bayiden sıfır araç alan Tolunay Yatmaz, muayene için götürdüğü aracının çift şeşe numaralı olduğunu öğrendi. 2 yıldır hukuk mücadelesi veren Yatmaz ailesi, mağduriyetlerinin giderilmesini istiyor.

İstanbul Esenyurt'ta yaklaşık 2 yıl önce sıfır olarak bayiden hafif ticari bir araç alan Tolunay Yatmaz, hayatının şokunu yaşadı. Aracını muayeneye götürdüğünde çift şase numarası olduğunu öğrenen Yatmaz, hukuk mücadelesi başlattı. Yatmaz, muayeneden geçemediği için binemediği aracının üzerinde biriken tozları silmekle yetiniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.