Bugünkü
Takvim

ve ’in oğlu uğurlandı

Gazeteci ve ’in oğlu uğurlandı. Acılı anne, “Senin düğününü yapacaktım. Güzel oğlum benim” diyerek ağladı...

Senin düğününü yapacaktım
Ünlü ses sanatçı ve gazeteci 'in oğulları (44) geçtiğimiz pazar evinde rahatsızlandı. Tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. Yener için dün Beykent Hz. Ebubekir Sıddık Camisi'nde öğlen namazına müteakip cenaze töreni yapıldı. Törene çok sayıda gazeteci ve sanatçı katıldı. Oğlunun tabutu başında gözyaşlarına boğulan anne Neşe Karaböcek, ayakta durmakta zorlandı. Karaböcek, "Senin düğününü yapacaktım. Güzel oğlum benim" diyerek ağladı. Karaböcek, sanatçı dostları tarafından teselli edilmeye çalışıldı. Hasan Ali Yener, kılınan cenaze namazının ardından Büyükçekmece Çakmaklı Mezarlığı'nda uğurlandı.
AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.