Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 18.04.2019 15:11
  • Son Güncelleme: 18.04.2019 15:27

'da yine vahşet! Boş arazide 7 köpek ölüsü bulundu

'nın Çankaya ilçesinde, boş arazide 7 köpek ölüsü bulundu. Köpeklerin yanında, zehirli olduğu iddia edilen sosisler bulunurken, gözyaşı döken hayvanseverler, olaya tepki gösterdi.

Çankaya'nın Beytepe Mahallesi 1787'nci sokak üzerindeki boş arazide köpek ölülerini görenler, belediyeye ve polise haber verdi. İhbarla gelen Çankaya Belediyesi ekipleri, bölgede telef olan 7 köpeği buldu, 2 köpek ise tedavi için veteriner kliniğine götürüldü. Köpeklerin yanında ise zehirli olduğu iddia edilen sosisler tespit edildi.

kalan karakter 1000

Mehmet TUNÇ Mehmet TUNÇ

ALLAH AŞKINA SOKAKTA HAYVAN MI BESLENİR? HAYVANLARI UYGUN BARINAKLARA YERLEŞTİRİN. ÇOCUKLAR İÇİN TEHLİKE OLUŞTURUYORLAR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 20:25
ali ali

gezizekalılar faaliyetine devam ediyoolabilirler aga babaları zaten hazır emri öyle almış olduklarını açık etti yapılan hukuksuzları adaletin iğfal edildiğini görmezden gelerek kabullenemedikleri eğer seçimler bazı yerlerde yenilenme kararı olursa toplum kesimlerini şimdiden yok o nedenle değil köpek katliamları için yapılan eyleme iktidar müdahele ediyor demek asıl gezizekalıların gizlendikleri ne kadar terör örgütleri var ise ve tek dişi kalmış batıdan beslenen zengin sınıf elit erk zümrenin tezgahıyla sokakların karıştırılması planıdır kendileridir ve para ile tutulan alkolik uyuşturucu kullananlarıdır

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 20:03
umut umut

chp geldi geleli ,hayvan katliamı devam ediyor .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.04.2019 16:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.