Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 03.04.2019 21:13
  • Son Güncelleme: 01.05.2019 21:20

MPİ 3 Nisan sonucu sorgulama! belli oldu

'nda heyecanlı bekleyiş sona erdi. Milli Piyango İdaresi tarafından noter huzurunda açıklandı. Peki, bu haftanın kazanan numaraları hangileri? İşte MPİ sonucu sorgulama....

3 Nisan Şans Topu sonuçları belli oldu

Her hafta çarşamba günleri çekilen 'nda bu haftanın şanslı numaraları merakla bekleniyordu. Geçen hafta 2 kişi 5+1'i bilerek 344 bin 249 lira 90 kuruş ikramiyeyi kazandı. Peki, bu haftanın şanslı numaraları hangileri oldu? İşte MPİ sonucu sorgulama...

3 NİSAN ŞANS TOPU SONUÇLARI

: 6 - 9 - 16 - 19 - 21 ve +11

ŞANS TOPU NEDİR?

Şans Topu (5+1) oyunu, iki farklı sayı kümesi içerisinden, belirlenen sayıda numara seçilmesi esasına dayanan bir sayısal oyundur. İlk sayı kümesi 1-34 numaradan, ikinci sayı kümesi ise 1-14 numaradan oluşmaktadır. İştirakçiler, ilk sayı kümesinden 5 (beş) adet, ikinci sayı kümesinden 1 (bir) adet numarayı seçerek oyuna katılabileceklerdir.

ŞANS TOPU İKRAMİYELERİ NEREDEN ALINIYOR?

Şans Topu (5+1) oyunu, her Perşembe günü sabahından, Çarşamba günü 21:00'e kadar Sayısal Oyun bayilerinde bulunan oyun terminallerinden oynanabilir.

Çekiliş sonrası ikramiye kazananlar;

(1+1), (2+1), (3), (3+1) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,

(4+1) ve (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,

(5+1) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğü tarafından ödenir.

Şans Topu (5+1) oyunu ikramiyeleri, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde bayilerden veya İdare Şubelerinden alınabilir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.