Bugünkü
Takvim

alarmı! Ölüm saçıyor...

Momo alarmı!
Mavi Balina adlı , yüzlerce çocuğu a sürükledi. Şimdilerde ise başka bir tehlikeli oyun ortaya çıktı. üzerinden yayılan Momo adlı oyun dünya üzerindeki çok fazla intiharla bağdaştırılıyor. ortamında çocukların çok farklı tehditler ile karşı karşıya kaldığını belirten uzmanlar anne ve babaları uyarıyor. 'de ise 'Momo' oyunu yüzünden yaşandığı iddia edilen bir olay yaşandı. Ortaokul öğrencisi M.C. (10) adlı kız öğrenci, dün erkek öğrenci A.K.A.'yı, kalemtıraş bıçağıyla yaraladı. Çocuk hastaneye kaldırıldı. Aileler şikayetçi olmadı. Yetkililer, olayın 'Momo' ilgisinin bulunmadığını açıkladı.
Yüzünden yaralanan A.K.A.'nın durumu iyi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.