Bugünkü
Takvim

Dr. : Poğaca-börek demek

Bilinenin aksine , tedavi edilebiliyor. Dr. , bu hastalığın çaresinin karbonhidratlı besinlerle vedalaşmak olduğunu söylüyor. “Çocuğunuz kek, poğaça ve börek yemesin" diyor.Ekmek
ve şeker, beynimizi tüketiyor. Nörolog ve Beslenme Uzmanı Dr. David Perlmutter, tüm nörolojik hastalıkların gluten ağırlıklı beslenmekten kaynaklandığını söylüyor. Dr. Perlmutter, otizmin de tedavi edilebileceğini açıklıyor. Ekmeğin, otizmin en büyük nedeni olduğunu belirten ünlü tıpçı şu bilgileri veriyor: Otizm belirtileri çocuklarda 3 yaşından sonra görülüyor. Şiddetli otizm hastası bir çocuğun yalnızca beslenme alışkanlıklarını değiştirerek iyileştiğini bugün tüm tıp dünyası kabul ediyor. Elimizde bu durumu gösteren inanılmaz araştırmalar mevcut!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.