Bugünkü
Takvim

‘Seni çöpe atıyorum’

’da Kazak sevgilisini öldüren genç adam hakim karşısına çıktı. sebebini şu sözlerle açıkladı: ‘Seni kullandım, çöpe atıyorum’ deyince kendimi kaybettim.

‘Seni çöpe atıyorum’
Sevgilisini döverek katleden sanık, öldürme kastının olmadığını belirtti. Olay 19 Ekim 2018'de meydana geldi. Altay Aksoy (33), uyruklu Nailia Nutfullina ile sevgili oldu. Bir süre sonra kadın ayrılmak istedi. İkili arasında tartışma çıktı. Aksoy, Nutfullina'yı dövmeye başladı. Ağır yaralanan kadın, hastaneye kaldırıldı ancak 21 gün süren yaşam savaşını kaybetti. Aksoy ise tutuklandı. Hakim karşısına çıkan sanık olay gününü anlattı. Aksoy, "Otel içerisinde bir süre yürüdük. Ona aşkımı tekrarladım. Beni evlenmek vaadiyle 1 yıldır oyaladığını, sömürdüğünü, maddimanevi bitirdiğini söyledim. O da bana 'Senin dışında başka erkeklerle ilişkim var' dedi. Tahminim o da alkollüydü. Sonrasında bana 'Seni kullandım kullandım. Şimdi çöpe atıyorum' diye ekledi. Hatta devamında 'Dostum var. Sen benim hayatımdan çıkmazsan seni ona öldürtürüm' dedi. Alkolün de etkisiyle kendimi kaybettim. Ne yaptığımı hatırlamıyorum" diye konuştu. Mahkeme heyeti, duruşmayı erteledi.

kalan karakter 1000

Mehdi Mehdi

Allah,tan korkmaz,vicdansız kafir zalim.lanet esfelesafiliyn.niye kıydın,katlettin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.02.2019 10:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.