Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 15.10.2018 13:56
  • Son Güncelleme: 15.10.2018 14:06

ın hiç bilinmeyen faydaları...

Meyve tüketiminin sağlık açısından iyi geldiğini bilmeyen yok. Peki, hangi meyve ne için fayda sağlıyor biliyor musunuz? Mesela ... Nar, kış aylarının vazgeçilmez meyvelerinden biridir. Ancak severek tükettiğiniz narın hiç bilinmeyen özellikleri olduğunu biliyor muydunuz? Kalp, dolaşım, bağışıklık, beyin, bilinen bütün sistemleri olumlu etkiliyor. sayısını ve kalitesini artırıyor. nelerdir detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız bu haberimiz tam sizlik...

Nar öyle bir şeye iyi geliyor ki...

Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Dr. Yavuz Dizdar, narın bir besinden öte tıbbi bitkiler sınıfına girdiğine dikkat çekerek, "Narın iyi gelmediği bir şey yok. Kalp, dolaşım, bağışıklık, beyin, bilinen bütün sistemleri olumlu etkiliyor. Sperm sayısını ve kalitesini artırıyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.