Bugünkü
Takvim

gömlek

Erdoğan Gömlek, Alman patronlardan sonra Türk erkeklerini donatacak. Kişiye özel gömlek üreten şirket; istenilen adrese gidip, beğenileri kumaşa dökecek...

VIP gömlek
Almanya 'da Mercedes, BMW, Porsche, Audi'nin tüm üst düzey yöneticilerinin ve yıldız aşçı Johann Lafer'in gömleklerini tasarlayan Erdoğan VIP Gömlek, 'un beyefendilerine hizmet vermeye başladı. Eve, işyerine, istenilen adrese gelerek uzman ekibiyle kişinin ölçülerine göre gömlek ürettiklerini söyleyen Erdoğan VIP Gömlek Kurucusu Erdoğan Ekincioğlu, "Türk erkeği gömlek alırken sıkıntı yaşıyor. Ya iki yaka bir araya gelmiyor ya göbekten dolayı düğmeler iliklenmiyor ya da kollar uzun geliyor.

Kimse sorunsuz, istediği gömleği giyemiyor. Bu sıkıntılardan yola çıkarak, 'da 12 yıldır verdiğimiz kişiye özel gömlek hizmetimizi 'ye taşımaya karar verdik" dedi. Müşterilerinin kapısına gittiklerini belirten Ekincioğlu, "Yüzlerce renk ve desenin yer aldığı kumaş kataloğumuzu müşterimize sunuyoruz. 4 günde gömleklerimizi teslim ediyoruz. Kumaşta firavunların tercih ettiği Mısır pamuğunu kullanıyoruz" ifadelerini kullandı.

ÖZLEM KAMER TERCANLI

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.