Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 12.10.2018 11:08
  • Son Güncelleme: 12.10.2018 12:28

ipucu sorusu: Dollar isimli köpeği olan çizgi film karakteri kimdir? 12 Ekim sorusu

Dollar isimli köpeği olan çizgi film karakteri, ipucu sorusunda yer aldı. Her gün yarışması olan Hadi'nin bugün saat 12.30'da yapılacak canlı yarışması için ipucu sorusu verildi. Yarışmanın takipçileri sorusunun cevabını merak ediyor. Peki, Dollar isimli köpeği olan çizgi film karakteri kimdir? İşte 12 Ekim nun yanıtı...

Dollar isimli köpeği olan çizgi film karakteri kimdir?

ipucu sorusu yayınlandı. Hadi ekibinin instagram hesabından yapıtığı paylaşımda sorusu yer aldı. Yapılan paylaşımda, "Bazı çizgi filmler daha çok bilinirken bazı çizgi filmleri görmüş olsak da ismini bilemeyebiliyoruz. Mesela 'Dollar' isimli köpeği olan bu karakteri hatırlıyor musunuz? Filmi de yapılmıştı." denildi. Peki, Dollar isimli köpeği olan çizgi film karakteri kimdir? İşte 12 Ekim nun yanıtı...

HADİ İPUCU SORUSU

Soru: Dollar isimli köpeği olan çizgi film karakteri kimdir?

Cevap:

RİCHİE RİCH HAKKINDA

Çizgi roman karakteri olan Richie Rich, 1994 yılında aksiyon filmi olarak seyircinin beğenisine sunuldu.

Donald Petrie yönettiği filmin, baş karakteri ise Macaulay Culkin oldu. Edward Herrmann, Michael McShane, Christine Ebersole, Jonathan Hyde, ve John Larroquette ise, destekleyici rollerde hizmet ettiler Reggie Jackson, Claudia Schiffer ve Ben Stein minyatür rollerde görünür. Culkin'in kardeşi, Rory Culkin Richie Rich'de biraz rol aldı.

1998 yılında ise Richie Rich Mutlu Noeller Diler adlı ikinci filmi çıktı. fakat filmde Macaulay Culkin oynamadı. Sinemalarda da, o yıl bir de Wile E. Coyote ve Road Runner çizgi ile gösterilmiştir. Richie Rich bir çocuk aktör olarak Macaulay Culkin'in son filmi oldu.

60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.