Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 02.10.2018 20:51
  • Son Güncelleme: 02.10.2018 20:51

Türk yolcu uçağı Zagreb'e acil iniş yaptı

Pegasus Havayolları'na ait yolcu uçağı, bir yolcunun çantasındaki nın alev alması nedeniyle Hırvatistan'ın başkenti Zagreb'e acil iniş yaptı.

Türk yolcu uçağı Zagreb'e acil iniş yaptı

- Paris seferini yapan yolcu uçağı, bir yolcunun çantasındaki nın alev alması nedeniyle Zagreb'te bulunan Franjo Tudjman Havalimanı'na acil iniş yaptı.

Yolcuların güvenli bir şekilde tahliye edildiği öğrenildi.

PEGASUS'TAN AÇIKLAMA GELDİ: ELEKTRONİK SİGARA ALEV ALDI
Şirketten yapılan açıklamada, "Pegasus Hava Yolları'na ait PC1135 nolu Boeing 737-800 tipi TC-AMP tescilli Sabiha Gökçen-Paris Orly uçağımızda, uçuş sırasında misafirlerimizin çantasında bulunan elektronik sigara alev almıştır. Pilotlarımızın yolcu güvenliğini gözeterek aldıkları tedbir sonucu, söz konusu uçağımız Zagreb Havalimanı'na iniş yapmıştır. Uçakta bulunan bütün misafirlerimiz güvenli bir şekilde uçaktan indirilmiş olup, hiçbir misafirimizin herhangi bir sağlık problemi bulunmamaktadır." denildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.