Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 20.09.2018 14:18
  • Son Güncelleme: 20.09.2018 14:18

... 1992'de Olimpiyatlarına katılan Amerikan takımına ne ad verildi?

Sosyal medyanın merakla beklediği geldi. Turkcell'in çıkarmış olduğu Hadi'nin bu akşamki ipucu sorusu ise ile ilgili. Peki Hadi ipucu sorusunun cevabı nedir? Hadi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla "1992'de Olimpiyatlarına katılan Amerikan basketbol takımına ne ad verildi?" sorusunu sordu. İşte 20 Eylül Hadi ipucu sorusunun detayları...

20 Eylül Hadi ipucu sorusu nedir?

Yayınlandığı günden bu yana sosyal medyayı kasıp kavuran Hadi yarışmasının ipucu soruları da gündem olmaya devam ediyor. 'de gündüz sorusu olarak 'nın Dönüşüm romanındaki Gregor Samsa'nın ne olduğunu soran yarışma akşamki soruyu spor dalından seçti. Hadi 20 Eylül ipucu sorusu olarak, "1992'de Olimpiyatlarına katılan Amerikan takımına ne ad verildi?"​ sorusunu sordu.1992'DE BARCELONA OLİMPİYATLARINA KATILAN AMERİKAN BASKETBOL TAKIMINA NE AD VERİLDİ?
Hadi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Spor yapmak olsun, izlemek olsun vazgeçemediğimiz şeyler arasındadır. Peki basketbol ilginizi çekiyor mu? Biraz geriye gidersek 1992'de Barcelona Olimpiyatlarına katılan Amerikan basketbol takımına ne ad verildiğini duymuş muydunuz?" ifadelerine yer verdi.

Hadi 20 Eylül ipucu sorusunun cevabı ise; Dream team

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.