Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 17.09.2018 08:14
  • Son Güncelleme: 17.09.2018 08:52

trafiğinde son durum ne? İşte İstanbul'da yoğunluğu

Okullarda ilk ders zilinin çalmasıyla birlikte polisleri de denetimlerini sıklaştırdı. Polisler Beşiktaş'ta servis araçlarına denetim gerçekleştirdi. Yapılan denetimler sırasında ön plakası takılı olmayan bir araç sürücüsüne 108 TL para cezası kesildi.

İstanbul trafiğinde son durum ne? İşte İstanbul'da trafik yoğunluğu

İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polisleri Beşiktaş'ta, okulların açılmasıyla birlikte İstanbul trafiğinde yerini alan okul servislerini denetledi. 2018 - 2019 Eğitim Öğretim yılının başlamasıyla birlikte bu sabah servis araçları İstanbul trafiğinde yerini aldı. Çok sayıda servis aracının aynı anlarda trafiğe çıkması nedeniyle trafik yoğunluğu yaşandı.


Öte yandan, Beşiktaş'ta trafik polisleri servis araçlarına yönelik uygulama yaptı. Servis araçlarını durdurarak evrak kontrolü yapan ekipler araçlarda aramalar gerçekleştirdi. Denetimler esnasında ön plakası takılı olmayan araç sürücüsüne ise 108 TL para cezası kesildi. Servis şoförleri bu uygulamalardan memnun olduklarını söyledi.

TRAFİKTE SON DURUM
Öte yandan okulların açılmasıyla birlikte bugün sabah saatlerinden itibaren İstanbul trafiğinde yoğunlu yaşanıyor. 'nden alınan bilgiye göre, saat 08.10 itibariyle İstanbul trafiğinde son durum şöyle:

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.