Bugünkü
Takvim

Film gibi!

’de yaşayan Heidi- Ed Savitt çifti, çocukken ’da tanıştıklarını öğrendi. Geçen yıl evlenen ikili, “İlişkimiz film gibi” dedi

Film gibi!
Genç çiftin aşk hikayesi Türk filmlerini aratmadı... 'de yaşayan Heidi- Ed Savitt, üniversite tanıştı. Birbirlerinden hoşlanan ikili aşk yaşamaya başladı. Okulun son yılında ise genç kız sevgilisini, ailesiyle tanıştırmak için yemeğe çağırdı. Teklifi kabul eden genç adam, aşkının ailesiyle tanıştı. Ancak yemekte inanılmaz bir olay yaşandı. Heidi'nin annesi, kızının ve erkek arkadaşının 20 yıl önce tanıştıklarını anlattı. Daha sonra masadan kalktı. Fotoğraf albümünü aldı. Kızı ve müstakbel damadının 20 yıl önce Gümbet tatilinde iki hafta boyunca arkadaş kaldıklarını anlattı. Söylediklerini de fotoğraflarla kanıtladı. ise çocukluk fotoğraflarını görünce şaşkına uğradı. Ancak o yılları hatırlayamadı. Şoke olan ikili, geçen yıl nikah kıyıp mutluluğa yelken açtı.İngiliz çift, yıllar önce Bodrum'da bu fotoğrafı çektirmiş.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.