Bugünkü
Takvim
  • Yaşam
  • 14.09.2018 14:20
  • Son Güncelleme: 14.09.2018 14:49

yüzünden dünya alarma geçti! 'da bir çocuk sebebiyle öldü! Bayılma oyunu nedir?

dünyayı alarma geçirdi. Çocukların oynadığı bayılma (blackout game), bir diğer adıyla boğulma (choking game) oyunu ölümle sonuçlanıyor. nda çocuklar beyinlerine giden oksijen akışını kesiyorlar ve sonunda da ölüyorlar. 'da 14 yaşındaki çocuğun ölümüne sebep olan boğulma oyunu kabusu oldu. Daha önce ' Balina' olarak bilinen ölümcül sonuçları olan oyundan sonra bayılma oyunu herkesi alarma geçildi. Peki boğulma oyunu nedir, bayılma oyunu nedir, oyunu nedir? Anne babaların bu hakkında bilgi sahip olması gerekiyor. Çocukların ı nelerdir, bayılma oyunu, boğulma oyunu, mavi balina oyunu nedir, çocuğunuzun bayılma oyunu oynayıp oynamadığını nasıl anlarsınız sizler için haberimizin detayında...

BU OYUNLARA DİKKAT!

İnternet üzerinden şantajla yürütülen ve dünya genelinde onlarca çocuğun ölümüne yol açan 'Mavi Balina' isimli sözde oyunun ardından şimdi de ölümcül sonuçları olan 'bayılma oyunu' kâbusu yaşanıyor. İtalya'da 14 yaşındaki bir çocuğun bu 'oyun' yüzünden hayatını kaybetmiş olma ihtimali, korkuyu daha da artırıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.