Bugünkü
Takvim

Büyük aşk

, eşi Fatih’i Afrin’de şehit verdi. Ancak aşkını hep diri tuttu. Eşiyle çektirdiği düğün fotoğraflarının hepsini bu kez tek başına çektirdi, görenleri ağlattı

Büyük aşk
Türkiye'nin vatanın bölünmez bütünlüğü için düzenlediği ve çok büyük kahramanlıklara sahne olan Afrin Harekatı'nın şehitlerinden biri de Piyade Üstçavuş Fatih Mehmethan'dı.

KALK BANA GEL
Şehidin ailesi gözyaşlarına boğulurken, acı haberin ardından yakınları ve komşuları şehidin evine akın etmişti. Şehidin eşi ise eşinin cenazesini askeri üniforma ile karşılamış ve tabutun başında 'Kalk da bana gel' diyerek yürekleri dağlamıştı. Eşinin şehit düştüğü dönemde henüz 4 aylık evli olan Gamze Mehmethan, eşiyle çektirdiği düğün fotoğraflarının aynısını bu kez tek başına çektirdi. Fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan genç kadının, boynunda eşinin künyesini ve alyansını taşıdığı görüldü.


Fatih Mehmethan, Afrin'de şehit düştüğünde 4 aylık evliydi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.